Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Kamizelka do pływania dla psa – polecane modele

Jeżeli czytasz ten tekst, to albo szukasz dobrego kapoku dla psa, albo po prostu zaciekawił Cię ten temat. Przyznam szczerze, że niegdyś kamizelka do pływania dla psa była czymś niemalże abstrakcyjnym, rzadko spotykanym. Teraz na szczęście wraz ze wzrostem świadomości ludzi się to zmienia i coraz większa liczba osób zdaje sobie sprawę, że o bezpieczeństwie czworonogów również należy pamiętać.

Kiedy kamizelka do pływania dla psa jest potrzebna?

Odpowiedź jest banalnie prosta: kamizelka do pływania dla psa przyda się zawsze wtedy, kiedy spędzasz z nim czas nad wodą. Nad jeziorem, morzem bądź rzeką – nie ma znaczenia gdzie. Nie ma też znaczenia fakt, że Twój czworonożny przyjaciel jest świetnym pływakiem: kapok dla psa wspomoże go w utrzymaniu się na powierzchni wody także wtedy, kiedy dozna urazu uniemożliwiającego bądź ograniczającego swobodne pływanie. Podczas spływu kajakowego lub żeglowania nietrudno o niekontrolowany upadek do wody. Kamizelka do pływania dla psa gwarantuje w takich przypadkach bezpieczeństwo, a Ty nie musisz się martwić, że naraziłeś psa na niebezpieczeństwo.

Kamizelka do pływania dla psa marki Aquarius

To stosunkowo tani i niezawodny sposób na zabezpieczenie Twojego pupila. Koszt waha się w granicach 80-150 zł (zależnie od rozmiaru). Spod skrzydeł tej marki wyszły 2 modele: Pupil oraz Pupil II. Oba charakteryzują się:

  • trwałym, solidnym wykonaniem
  • łatwym sposobem zakładania (na klamry) przy jednoczesnym braku możliwości, że pies sam sobie ściągnie kapok bądź się z niego wysunie
  • dostępnością różnorodnych rozmiarów, dzięki czemu właściciel każdej rasy znajdzie kamizelkę dopasowaną do potrzeb swojego psa
  • ochroną nie tylko przed zatonięciem, ale również przed wychłodzeniem organizmu
  • wyposażeniem w specjalną, małą obręcz, która umożliwia przypięcie smyczy
  • uchwytem na grzbiecie, dzięki czemu można łatwo i szybko wyjąć psa z wody
  • odblaskowymi częściami, które okazują się niesamowicie przydatne w warunkach ograniczonej widoczności

Sam widzisz – jedno akcesorium, a tyle możliwości!

Pupil i Pupil ll – gdzie kupić?

Wszystkim miłośnikom sportów wodnych polecam wejść na stronę gosup.pl. Interesuje Cię kamizelka do pływania dla psa Aquarius? Znajdziesz ją bez problemu. Ponadto czekają tam na Ciebie inne akcesoria asekuracyjne i ratunkowe, a także sprzęty umożliwiające rozpoczęcie przygody z pływaniem na desce SUP, wiosła, specjalistyczna odzież. Przekonaj się, że ceny proponowane przez ten sklep są najniższe z tych oferowanych na rynku.