Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Dzieci uczą się poprzez zabawę

Zabawki są niezbędne, aby pomóc dzieciom rozwijać zdolności motoryczne.

Umiejętności motoryczne skupiają się na dużych mięśniach, bieganiu, skakaniu, kucaniu, pełzaniu i siedzeniu, ale również wykorzystują małe mięśnie i obejmują chwytanie, poruszanie palcami u nóg, malowanie, pisanie, ubieranie się i używanie sztućców. Zabawki drewniane dla dzieci są wszechstronne i mogą doskonale wspomagać zdobywanie nowych umiejętności i uczenie się.

Dzieci uczą się poprzez zabawę

Zabawki drewniane są ekologiczne i trwałe

Ponieważ dzieci potrzebują zręczności i siły w swoich mięśniach, szczególnie w dłoniach i palcach, do wykonywania wielu codziennych zadań, ważne jest, aby upewnić się, że rozwijają te umiejętności podczas zabawy i w ciekawy dla nich sposób. Zapewni to niezbędne umiejętności i zręczność, kiedy przyjdzie czas na samodzielne ubieranie się, używanie długopisu lub ołówka, naukę pisania i samodzielnego jedzenia.

Istnieje wiele niesamowitych zabawek które świetnie nadają się do rozwijania zdolności motorycznych na różnych etapach rozwoju. Drewniane klocki, samochodziki, domki dla lalek, zestawy kuchenne, narzędzia i układanki to świetna opcja dla małych dzieci, ponieważ łączy w sobie wszystkie korzyści płynące z odgrywania ról z możliwością ćwiczenia umiejętności chwytania i układania. Dzięki zestawowi drewnianych zabawek dzieci mogą ćwiczyć te umiejętności we własnym tempie, co daje im większe poczucie niezależności.

Gdy dzieci stają się nieco większe, tablica jest świetnym dodatkiem do drewnianej kuchni i może być używana do pisania listy zakupów lub menu jako sposobu na ćwiczenie umiejętności pisania. Drewniane zabawki wykonane w zrównoważony sposób, pomalowane lub bejcowane nietoksycznymi farbami, są zarówno bezpieczniejsze dla dzieci, jak i lepsze dla środowiska. Przejście w kierunku zabawek drewnianych i przyjaznych środowisku to świetny początek na bardziej ekologiczne podejście do życia. Ekologiczne, zrównoważone zabawki są najczęściej wykonane z drewna, ale zawsze szukaj drewna pozyskiwanego w sposób zrównoważony.