Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Tanie i praktyczne materiały reklamowe

Wiele firm korzysta z różnego rodzaju materiałów reklamowych, mogą być to gadżety, takie jak długopisy, koszulki, smycze.

Można wykorzystać również różnego rodzaju teczki reklamowe, mogą być to teczki papierowe, torby na laptopa czy plecaki z logo firmy. Obecnie można przystosować na cele promocyjne wiele różnych teczek, toreb, można nanieść na nie nasze logo, różnego rodzaju treści.

Tanie i praktyczne materiały reklamowe

Teczki reklamowe z logo firmy

Teczki reklamowe z nadrukami są bardzo praktyczne, z pewnością mogą przydać się do zabezpieczenia ważnych dokumentów, eleganckie teczki skórzane z pewnością będą bardzo dobrym pomysłem na gadżety reklamowe dla naszych partnerów biznesowych. Możemy wybrać także cienkie papierowe teczki, które będziemy dodawali do dokumentów, faktur, rachunków. To dobry pomysł, aby przy okazji dokumentu sprzedażowego dać klientowi gadżet reklamowy, który będzie przypominał o naszej ofercie. Teczki można przygotować według indywidualnego planu, może być to nadruk logo, dane firmy, takie jak numer telefonu, adres internetowy czy też adres siedziby firmy.

Teczki promocyjne mogą posiadać różną wielkość, jednak najczęściej dostosowane będą do przenoszenia dokumentów w formacie A4. Obecnie możemy wykorzystać różne sposoby nadruków, może być to sitodruk, druk tradycyjny, wysokiej jakości farby sprawiają, że nadruki reklamowe nie będą podlegały ścieraniu. Dostępne są różne rodzaje teczek, o różnej grubości, dostępnych jest wiele teczek ofertowych z papieru, można wybrać także bardziej profesjonalne teczki skórzane, które będą posiadały wytłoczone logo. Każda firma może zatem wybrać gadżety reklamowe, które będą najbardziej odpowiednie do danej kampanii reklamowej.

Wiele firm chętnie wykorzystuje teczki z logo ze względu na niski koszt zakupu, teczki mogą posiadać także dodatkowe kieszenie foliowe, kieszenie kartonowe. Dzięki temu możemy lepiej zabezpieczyć dokumenty, możemy zdobyć także modele z kieszonkami na wizytówki czy też dokumenty w innym formacie.