Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Tablet Samsung Galaxy Tab E

Samsung Galaxy Tab EJednym z topowych urządzeń na rynku jest obecnie tablet. Urządzenie to doskonale zastępuje laptopa i pozwala na korzystanie głównie z Internetu. Dodatkową zaletą poza małymi gabarytami jest ekran dotykowy. Powstają coraz to nowsze urządzenia tego typu. Początkowo mówiło się o tablecie w kontekście korzystania z sieci, ale obecnie to już coś więcej niż urządzenie internetowe.

 

Specyfikacja nowego tabletu

 

 

Może nam to zobrazować przykład nowego Samsunga Glaxy Tab E. Ekran TFT o rozdzielczości 1280×800 pikseli ma rozmiar 9,6 cala. Urządzenie wyposażone jest w 4-rdzeniowy procesor 1.3 GHz, 1.5 GB pamięci operacyjnej RAM i 8 GB pamięci wewnętrznej. Slot umożliwia rozszerzenie pojemności do 128 GB przy pomocy kart microSD. Tablet ten ma wbudowany główny aparat cyfrowy 5 Mpx, oraz przedni aparat o wartości 2 Mpx. Mamy tutaj też port USB 2.0, aplikację GPS, łączność Wi-Fi i Bluetooth 4.0, oraz akcelerometr. Bateria Samsunga Galaxy Tab E posiada pojemność 5000 mAh. Mamy tu również możliwość nagrywania i odtwarzania filmów w wysokiej rozdzielczości.

Wymiary tabletu to: 241,9×149,5×8,5. Waga natomiast to zaledwie 490 g. Urządzenie początkowo pojawi się na rynku tajwańskim i ma to być już czerwiec bieżącego roku Natomiast polskiej premiery możemy się spodziewać pod koniec sierpnia, wówczas też poznamy cenę tego nowego urządzenia. Tablet ma pracować na Androidzie 4.4 KitKat.