Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Najmodniejsze etui na telefon

Często zastanawiamy się jaki rodzaj etui dobrać do naszego telefonu by wyglądał modnie, a zarazem niepowtarzalnie. Zwykłe i naturalne obudowy odchodzą w zapomnienie. Zastępujemy je czymś nowym i oryginalnym, ponieważ wiemy jak bardzo ważny jest wygląd zewnętrzny. Dlatego wybierając odpowiednią obudowę dopasowujemy ją do naszego gustu i panującej mody. A podczas zakupu nie możemy zapomnieć także o tym, iż obudowy mają za zadnie przede wszystkim chronić nasz telefon przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Na rynku dostępny jest szeroki wybór kolorowych, bogato zdobionych pokrowców, które nie tylko zachwycają wyglądem ale również swą funkcjonalnością. Charakteryzują się odpowiednią wytrzymałością, intensywnością kolorów, łatwością czyszczenia, dopasowanym kształtem oraz komfortem użytkowania.

Jaką zatem wybrać obudowę? Czym się różnią i jakie są na topie?

W ostatnim czasie bardzo popularne stały się etui zaprojektowane dla fanów marek samochodowych. Etui BMW

Zostały one stworzone dla wielbicieli samochodów i nie tylko. Są to specjalne egzemplarze z logo samochodu, które odzwierciedlają naszą pasję i nasz charakter. Obudowy zapewniają piękny i niepowtarzalny wygląd. Wykonane są z wysokiej jakości materiału, głównie ze skóry jak i z tworzywa sztucznego. Posiadają też wszystkie otwory, wycięcia oraz są idealnie odwzorowane i dopasowane. Jest to także ciekawy pomysł na prezent dla bliskiej nam osoby, przyjaciół, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego.

Innym rodzajem pokrowca, który wzbudzi zainteresowanie wśród naszych znajomych jest etui świecące w ciemności. Etui świecące w ciemności

Nakładka jest fluorescencyjna i świeci po zgaszeniu światła, dlatego znalezienie naszego telefonu w ciemności nie będzie stanowiło już żadnego problemu. Obudowy te są bogato zdobione różnymi jaskrawymi kolorami i wzorami, które szybko wpadają w oko. Są tak dopasowane do telefonu, że nie przeszkadzają w jego użytkowaniu. Po nałożeniu w pełni możemy z niego korzystać (ładować, wykonywać zdjęcia czy podpinać słuchawki).

W dalszej kolejności do popularnych i nowoczesnych etui zalicza się etui drewniane. Etui drewniane

Etui to jest coraz częściej wybieraną formą zdobienia telefonu. Drewniane obudowy są trwałe, wykonane z najwyższej jakości mocnego drewna, które zabezpieczają telefon przed zarysowaniami i pęknięciami. Przeznaczone dla osób ceniących sobie swój własny styl i elegancję. Poprzez swoją niepowtarzalność, ta drewniana obudowa zdecydowanie wyróżnia się na tle innych. Wierzch stanowi materiał wykonany z naturalnego surowca drewna. Wnętrze zaś pokryte jest gumową powłoką, która doskonale dopasowuje się i sprawia, że telefon idealnie leży w dłoni, a jego trzymanie jest przyjemne. Mimo, iż to drewno, etui jest mocno przyczepione do telefonu. Nie przywiera brudu ani kurzu, nie pozostawia też śladów palców tak jak inne metalowe czy plastikowe obudowy. Dzięki znajdującym się w obudowie wycięciom w pełni umożliwia używanie wszystkich przycisków i portów.

Z kolei wśród naszego najmłodszego pokolenia panuje moda na etui z motywem z bajki.Etui z motywem z bajki

Pokrowiec charakteryzuje się żywymi kolorami, modnymi kształtami i motywami imitującymi postacie z bajek. Jest to fantastyczny gadżet, który wzbudza zadowolenie i uśmiech każdego dziecka. Dlatego jest to idealny pomysł na sprawienie podarunku dla swojego szkraba. Wykonany jest z elastycznych i wysokiej jakości materiałów, które także w pełni spełniają swoją funkcję ochronną. Dodatkowo posiadają wycięcia na wszystkie porty i w pełni umożliwiają jego użytkowanie.

Etui na telefon to ciekawa propozycja dla osób poszukujących fajnych gadżetów dla siebie lub swoich bliskich. To także w pewnym stopniu sposób na wyrażenie swojej osobowości, upodobań. Jednak pamiętać musimy, iż nasz futerał musi pasować do okoliczności w jakich pracujemy lub przebywamy. Jeżeli nasze stanowisko wymaga od nas bycia eleganckim i ładnej prezentacji siebie, to również nasz pokrowiec nie może być krzykliwy, jaskrawy czy posiadać motyw bajkowy. Wówczas nie wygląda to najlepiej i nie na wszystko możemy sobie pozwolić w każdej sytuacji. Ponadto porządne etui to sposób na zapewnienie sobie dobrej ochrony telefonu, szczególnie dla osób lubiących aktywnie spędzać czas. A jeśli lubimy spędzać czas aktywnie, to także lubimy być modni i mieć modne etui.

Produkty do artykułu dostarczył sklep eklik.pl , który oferuje w swojej sprzedaży szeroki wybór modnych i praktycznych pokrowców dopasowanych do każdego telefonu.