Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Nic nie jest niezawodne, ale wszystko można naprawić.

HTC to jedna z najmłodszych marek smartfonów na rynku. Młodzi też czasami zawodzą, ale my jesteśmy od tego, aby pomagać.

High Tech Computer Corporation tak na początku nazywała się tajwańska firma, która produkowała urządzenia elektroniczne takie jak smartfony i palmtopy. Dziś marka pod nazwą HTC produkuje wysokiej klasy smartfony.

Firma produkowała także telefony komórkowe dedykowane sieciom komórkowym. W Polsce HTC produkowało dla Ery i Orange. Dziś HTC to bardzo popularne telefony. A jak wiadomo, jeśli jest czegoś dużo na rynku, to również sprzęt się niszczy i trafia do naprawy, zwłaszcza jeśli chodzi o smartfony po gwarancji. Nasz serwis HTC Warszawa oferuje usługi stacjonarne na terenie Warszawy, jak i niestacjonarne w każdym dowolnym miejscu w Polsce.

MedicPhone HTC serwis Warszawa znajduje się w sercu Warszawy w obszarze Ursynowa i Mokotowa. Dojeżdżamy do klienta w obrębie metra. Do każdego innego zakątka Polski wysyłamy naprawiony sprzęt klientowi w sposób jaki klient sobie życzy.

HTC to marka telefonów dobrze już znana na polskim rynku, dlatego też naprawa i diagnostyka tego typu smartfonów jest dla nas mniejszym wyzwaniem, niż dopiero pojawiające się urządzenia elektroniczne nieznanych marek.  

Naprawiamy smartfony właściwie od ręki, bo dzięki specjalistycznemu sprzętowi diagnostycznemu, od razu jesteśmy w stanie sprawdzić co dolega Twojej komórce. Dziś telefony mogą funkcjonować o wiele dłużej niż gwarancja, która jest na nie wystawiona. Dobrze wykonany sprzęt, a takim jest HTC może służyć użytkownikowi przez wiele lat. Zależy to także od funkcjonalności, sposobu korzystania ze smartfona i tego czy użytkownik dba o sprzęt, zabezpiecza go przed uszkodzeniami mechanicznymi, wilgocią czy niską lub bardzo wysoką temperaturą.

HTC pracuje na Androidzie, zresztą, to ta marka jako pierwsza wprowadziła to oprogramowanie do swoich telefonów. Android to popularne obecnie oprogramowanie w smartfonach, ale także może nastręczać pewnych problemów. Android ma swoje plusy i minusy. Miłośnicy Androida czy telefonów HTC nie dadzą się przekonać do innych marek, podobnie jak właściciele iphonów. Marki tworzą otoczkę wokół swoich produktów po to, aby przywiązać do siebie klienta. Ma to swoje dobre strony, np. funkcjonalność jednego modelu jest zbliżona do kolejnego i łatwiej nauczyć się obsługi telefonu marki, którą już znamy.