Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Cb Radio Sunker ELITE ONE / TWO

Cb Radio SUNKER to proste radio małą ilością funkcji tylko podstawowe czyli regulacja głośności i blokada szumów. Radio te, że tak powiem to trochę wynalazek przerobiony na starej konstrukcji radia GeMobile czy coś takiego (nie wiem czy dobrze nazwę pamiętam) po rozebraniu ich można dostrzec bardzo duże podobieństwo ale wyglądem jest też bardzo podobne do midland 77-099 wręcz wykapany sunker :P. Co można powiedzieć o działaniu takiego radia ? Radio działa całkiem sporo wiadomo szumi jak każde radio CB. Mogę je polecić każdemu który z radia by korzystał sporadycznie bo naprawdę spełnia swoją rolę i nie trzeba nic więcej a za cenę do 170zł nie raz z anteną to na prawdę chyba się nie da nic innego kupić. A co do tych anten sprzedawanych w kompletach to bardzo nie polecam nie warto tego kupować lepiej kupić coś „normalnego” oddzielnie.
Najczęściej występujące problemy z tym radiem to:
– brak nadawania (nie zapala się TX) zapewne jest to wina gruszki (mikrofonu) kable się pourywały i najlepiej je wymienić lub sobie obciąć i przylutować na nowo
– brak odbioru to będzie prawdopodobnie to samo co i w przypadku braku nadawania wina mikrofonu
– nie przełączają się kanały dotyczy Sunker TWO w gruszce – (kable)
– same przełączają się kanały ta usterka występuję w radiu Sunker TWO
Poniżej zamieszczam schematy, tych schematów używa autoryzowany serwis LECHPOL co prawda nie są dokładnie od tego radia są delikatne różnice.
Pobierz schematy:
Sunker ELITE ONE
Sunker ELITE TWO

2 komentarze

  1. Wiesz co zarabianiem bym tego nie nazwał (50gr ? ). Na początku udostępniałem wszystko za free lecz po miesiącu musiałem wykupywać dodatkowe pakiety transferowe bo było wszystko ściągane wiec wprowadziłem symboliczną opłatę za pobieranie plików uwierz mi nawet tych pieniędzy jeszcze nie wypłaciłem (taka jest śmieszna suma 😛 )

Dodaj komentarz