Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Przełącz połączone analogowe i wzmacniacz audio

Poprzez konsolidację analogowy przełącznik-80dB osiągnięcia izolacji i 1.6W wzmacniacz klasy-D w jednym opakowaniu, TS4961T z STMicroelectronics (NYSE: STM) upraszcza pokładzie projektowania i oszczędza miejsce w telefony komórkowe oraz osobiste odtwarzacze multimedialne. Korzystając z tego urządzenia, projektanci mogą realizować zarówno funkcje w 3 x 3mm QFN16 ślad zamiast przy użyciu dwóch oddzielnych komponentów.

W TS4961T jest zoptymalizowany do użytku w urządzeniach obsługiwanych przez baterię. Połączenie przełącznik / wzmacniacz działa w ramach 2.4V do 4.3V zakres napięcia zasilania, zużywających 2mA operacyjnych obowiązujących na 3V, a wyróżniają się 10nA zamykania trybu przedłużenia żywotności baterii. Wzmacniacza napędy do 1.6W na 4-Ohm obciążenia, lub 0.95W na 8 Ohm obciążenia.

Zintegrowany przełącznik audio jest podwójnym SPST CMOS urządzenie, które umożliwia wyższe niż porównywalne kanał izolacji w połączeniu wzmacniacz / przełącznik ICs. Break-before-make umożliwia niezawodne przełączanie linii komend-out i speaker-out źródeł, takich jak Baseband kodek audio oraz wyjście na telefon komórkowy. Filterless w klasie D wzmacniacz osiąga mniej niż 1% całkowitego zniekształcenia harmoniczne, pop i kliknij niski poziom hałasu, a zasilanie do odrzucenia-63dB przy 217Hz. Zysk jest korygowana za pomocą dwóch zewnętrznych rezystorów. Poprzez osiągnięcie 88% efektywności operacyjnej, wzmacniacza pomaga uprościć zarządzanie termicznych, jak również zmniejszenie zużycia energii, umożliwiając dalsze oszczędności w wielkości kosztów i wagi produktu końcowego. Thermal shutdown ochrony is also included.

źródło: st.com

Dodaj komentarz