Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Nowy dekor firmy Normstahl – naturalny dąb z aromatem mokki

W nowym dekorze bramy garażowej z kolekcji EURO i TOP NATURE marki Normstahl klasyczna elegancja barwy dębu została połączona z subtelnym odcieniem kawowej mokki. Dzięki temu możemy wzbogacić wygląd naszego domu o aromat płynący z kolorów natury.

Nowe pokrycie bram garażowych EURO i TOP firmy Normstahl – Dąb Mokka – wnosi w przestrzeń otaczającą dom prawdziwie wysmakowaną elegancję. Wzbogaca wrota do garażu o siłę i bezpieczeństwo płynące z dębu oraz nutę egzotyki zatopioną w ciepłej barwie mokki.

Dąb Mokka firmy Normstahl – urok zaklęty w naturze

Nowy dekor Eurostyle Dąb Mokka, Fot. Normstahl
Nowy dekor Eurostyle Dąb Mokka, Fot. Normstahl

Dekor Dąb Mokka – nowość w ofercie firmy Normstahl – dedykowany jest osobom ceniącym klasyczny design i równocześnie funkcjonalność. Samodzielne malowanie garażowych wrót stało się zdecydowanie passe, warto zatem wyposażyć się w bramę, która nie będzie wymagała od nas takiego wysiłku. Tymczasem powierzchnia bram Normstahl w kolorze Dąb Mokka, pozbawiona wad drewna, w pełni przypomina jego ciepłą, naturalną strukturę. Pielęgnacja jej stalowej powierzchni jest bardzo łatwa i wygodna.

Bramy garażowe Normstahl z linii EURO NATURE – synteza klasyki i nowoczesności

Nowy dekor Eurostyle Dąb Mokka, Fot. Normstahl
Nowy dekor Eurostyle Dąb Mokka, Fot. Normstahl

Bramy segmentowe górne EURO są kwintesencją funkcjonalności i estetyki. Zapewniają to odpowiednie rozwiązania nie tylko designerskie, ale i technologiczne. Sposób ich otwierania umożliwia instalację także w garażach o ograniczonej przestrzeni użytkowej, a montaż za ościeżem sprawia, że do otworu garażowego z pełną swoboda dotrze dzienne światło. Uroda dekoru imitującego drewno poparta została konstrukcją, za którą podąża stabilność i solidność. Gruba warstwa materiału – do 0,5 mm – w połączeniu z bezfreonową pianką poliuretanową o łącznej grubości 40 mm sprawiają, że bramy EURO NATURE firmy Normstahl stanowią również kwintesencję niezawodności.

Drewnopodobny deseń Dąb Mokka otwiera nową linię dekorów NATURE firmy Normstahl. Stwarza unikatowe i niebanalne możliwości dla aranżowania szat kolorystycznych naszej posesji. Dekor Dąb Mokka z naturalnym wdziękiem komponuje się zarówno z architekturą domów nowoczesnych, rustykalnych oraz klasycznych. Pokrycie Dąb Mokka, tak jak inne kolory z kolekcji NATURE, dostępne są w modelach bram sekcyjnych górnych EURO i bocznych TOP, dla poszyć: LINE, STYLE, TREND, CLASSIC i FLAIR. Wszystkie odsłony bram EURO i TOP NATURE firma Normstahl oferuje bez dodatkowych dopłat. Bramy EURO i TOP w kolorze Dąb Mokka posiadają 10 – letnią gwarancję.

Bramy sekcyjne górne EURO:

Normstahl EUROLINE – ISO, Normstahl EUROTREND – ISO, cena od 2687 zł netto

Normstahl EUROFLAIR – ISO, Normstahl EUROCLASSIC – ISO, Normstahl EUROSTYLE – ISO, cena od 3146 zł netto

Normstahl EUROSTYLE DESIGN – ISO, cena od 4746 zł netto

Brama Normstahl TOPSTYLE – ISO DESIGN, Cena od 4603 zł netto

Brama sekcyjna boczna Normstahl TOPLINE lub TOPTREND, cena: 3853 zł netto

Producent: Normstahl, Infolinia: 0 801 15 65 60, www.normstahl.pl

Dodaj komentarz