Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Wózki narzędziowe – nowość w ofercie Lange Łukaszuk

W ostatnim czasie firma Lange Łukaszuk wzbogaciła swoją ofertę o dwa wózki narzędziowe. Jeden z nich jest większy i ma bogatsze wyposażenie, z kolei drugi – nieco mniejszy – dysponuje innym, ograniczonym zestawem narzędzi.

W wózkach znajdziemy dobrze już znany klientom firmy Lange Łukaszuk asortyment, fot. Lange Łukaszuk
W wózkach znajdziemy dobrze już znany klientom firmy Lange Łukaszuk asortyment, fot. Lange Łukaszuk

W wózkach znajdziemy dobrze już znany klientom firmy Lange Łukaszuk asortyment, który z powodzeniem, od wielu lat jest dystrybuowany na polskim rynku. Przede wszystkim na użytkownika czekają niezawodne, mocne, klucze firmy Proxxon. Ponadto zgromadzono tam znakomite wyroby renomowanych niemieckich producentów takie jak: wkrętaki i bity marki Felo, czy różnego typu szczypce NWS. Prawdziwy rarytasem każdego majsterkowicza są amerykańskie klucze imbusowe Bondhus szczycące się dożywotnią gwarancją! Narzędzia zostały dobrane tak, aby spełnić oczekiwania pracowników różnego typu warsztatów mechanicznych, ale również domowych majsterkowiczów.

 

Wózki są wykonane z grubej, sztywnej, trudno odkształcalnej blachy pomalowanej proszkowo w łagodnych kolorach nawiązujących do logo firmy Proxxon.  Szuflady, których jest w zależności od typu wózka 6 lub 7, otwierają się łatwo i miękko – bez zbędnych oporów. Ich uchwyty wyprofilowano w taki sposób, aby można było nimi pewnie i łatwo operować. Na każdej szufladzie widnieje stosowna informacja, jakiej marki narzędzia zawiera. Gąbka wyściełająca wnętrza szuflad jest odpowiedniej sztywności. Wycięcia pod poszczególne klucze wykonano w bardzo precyzyjny sposób. Dzięki temu narzędzia w wózkach są mocno zaciśnięte, a tym samym prawidłowo ustabilizowane. Pomyślano również o dodatkowych wycięciach, które umożliwiają użytkownikowi przechowywanie drobnych akcesoriów według własnych, indywidualnych potrzeb. Dolna – pusta szuflada – pozwala na ewentualne dodatkowe doposażenie lub też przetrzymywanie innego sprzętu.

Warsztatowy wózek narzędziowy dostępny jest w wersji małej lub dużej, fot. Lange Łukaszuk
Warsztatowy wózek narzędziowy dostępny jest w wersji małej lub dużej, fot. Lange Łukaszuk

Warto zaznaczyć, że każdy z wózków posiada ergonomiczną, szeroką rączkę umożliwiającą wygodne jego przemieszczanie. Cały ciężar wózków Lange Łukaszuk spoczywa na dużych łożyskowanych, bardzo wytrzymałych kołach, z których dwa pierwsze są skrętne. Jedno z kół posiada także hamulec. Górna część wózków tworzy rodzaj stolika. Jest on pokryty gumowym olejo- i benzynoodpornym dywanikiem, który dodatkowo zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi powodowanymi przez układane tam w trakcie pracy narzędzia. Oba wózki są wyposażone w centralny zamek blokujący wszystkie szuflady.

Każdy, kto choć raz przebywał w profesjonalnym warsztacie mechanicznym lub domowym garażu wie, jak ważne jest uporządkowanie narzędzi, kluczy i śrubokrętów. Bogato wyposażone warsztatowe wózki narzędziowe z oferty firmy Lange Łukaszuk nie tylko przydarzą się podczas wszelkich prac naprawczych, ale okażą się niezwykle pomocne podczas przechowywania przyrządów do majsterkowania. Wózki te z pewnością będą doskonałym uzupełnieniem oferty firmy Lange Łukaszuk i przypadną do gustu również polskim fachowcom.

 

Michał Ostrowski, menedżer z firmy Lange Łukaszuk s.j.

 

Warsztatowy wózek mały z oferty Lange Łukaszuk, cena brutto ok 5650 zł

Warsztatowy wózek duży z oferty Lange Łukaszuk, cena brutto ok 8360 zł

 

Lange Łukaszuk sp. j.

www.langelukaszuk.pl

Dodaj komentarz