Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Kolejna era technologicznej EVOlucji – automaty EVO firmy Normstahl

Najnowocześniejsze automaty EVO firmy Normstahl to urządzenia przystosowane do pracy z bramami wjazdowymi przesuwnymi. Solidna jakość wykonania, a także zaawansowana technologicznie i niezawodna konstrukcja automatów EVO powoduje, że jest to kompletne rozwiązanie dla nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Montaż automatów otwierających bramę wjazdową lub garażową podnosi komfort i poczucie bezpieczeństwa każdego mieszkańca. Co więcej, bramy ze zdalnie sterowanym napędem stają się coraz bardziej popularne nie tylko ze względu na wygodę, ale także ze względów estetycznych i funkcjonalnych. Teraz bezpieczny i komfortowy wjazd na posesję zapewnią nam automaty EVO – nowość z oferty firmy Normstahl.

Otwieramy bramę za naciśnięciem jednego przycisku!

Automat do bram wjazdowych skrzydłowych EVO firmy Normstahl,  fot. NORMSTAHL
Automat do bram wjazdowych skrzydłowych EVO firmy Normstahl, fot. NORMSTAHL

Rodzina automatów EVO firmy Normstahl została zaprojektowana z myślą o dogodnym otwieraniu bramy wjazdowej, bez konieczności wysiadania z samochodu.. Automaty sterujące pracą bramy są połączone radiowo z pilotem, co powoduje, że wejściową furtkę można otworzyć naciskając jeden przycisk. Pierwszy z modeli EVO 400 firmy Normstahl przeznaczony jest do bram o maksymalnym ciężarze skrzydła do 400 kg i szerokości 6000 mm. Warto zaznaczyć, że do zamontowania automatu EVO 400 wystarczy doprowadzenie do bramy zasilania o mocy 230 V, a pobór prądu będzie wynosić jedynie 1 A. Drugi model automatów firmy Normstahl – EVO 600 współpracuje z nieco większymi bramami o wadze skrzydła do 600 kg i szerokości 8000 mm. Prędkość przesuwu bramy z zamontowanym automatem EVO 600 wynosi 13 m/min. Ostatni automat EVO przystosowany jest do pracy z największymi i najcięższymi bramami. Może on być montowany do skrzydeł o wadze nawet do 800 kg i szerokości 10000 mm.

 

Automaty z linii EVO mogą działać w szerokim przedziale temperaturowym od -20 st. C do +60 st. C. Co więcej, maksymalna droga przesuwu skrzydła wynosi 30 m i jest to szczególnie istotny parametr przy szerokich skrzydłach przesuwnych – wsuwanych równolegle do ogrodzenia. Wszystkie automaty EVO firmy Normstahl posiadają współczynnik IP 44, który gwarantuje ochronę automatu przed obiektami większymi niż 1 mm oraz przed bryzgającą wodą. Oznacza to, że na bezpieczeństwo i ciągłą pracę nowego automatu EVO podczas otwierania i zamykania skrzydeł nie będzie miał wpływu ulewny deszcz ani wymykające się spod kół kamienie. Nie sposób pominąć zalety, jaką jest niski pobór energii elektrycznej potrzebnej do prawidłowego funkcjonowania nowych automatów Normstahl, który waha się od 1 A do 1,9 A. Oznacza to, że właściciel bramy ze zdalnie sterowanym napędem nie jest narażony na zwiększone rachunki za energię elektryczną. Warto także podkreślić, że automaty EVO firmy Normstahl dostępne są w komplecie z metalową podstawą i sterowaniem silnika, gwarantującym prawidłową pracę bramy podczas zamykania i otwierania.

Wjazdowe bramy przesuwne lub skrzydłowe to najbardziej popularne rozwiązanie zabezpieczające wjazd na posesję. Montaż automatyki zdalnie sterującej pracą bramy powoduje, że w szybki i bezpieczny sposób dostaniemy się na swoje podwórko. Automaty EVO firmy Normstahl do bram wjazdowych uchronią nas przed koniecznością wysiadania z samochodu, by zamknąć czy otworzyć bramę, co jest szczególnie uciążliwe podczas niesprzyjającej aury. Co więcej eleganckie wzornictwo i wysoka jakość wykończenia stanowi gwarancję długoletniego zadowolenia z napędów firmy Normstahl.

EVO 400 firmy Normstahl – parametry techniczne

Zasilanie: 230 V

Pobór prądu: 1 A

Sprawność: do 80%

Pobór prądu w stanie spoczynku: 0,8 W

Zasilanie sterowania: 24 V

Stopień ochrony: IP44

Prędkość przesuwu: 16 m/min.

Moment obrotowy: 20 Nm

Napęcie silnika: 24 V

Max. ciężar skrzydła: 400 kg

Max. szerokość skrzydła: 6000 mm

Temperatura pracy: -20° bis +60°C

Max. droga przesuwu 30 m

 

EVO 600 firmy Normstahl – parametry techniczne

Zasilanie: 230 V

Pobór prądu: 1 A

Sprawność: do 80%

Pobór mocy w stanie spoczynku: 0,8 W

Zasilanie sterowania: 24 V

Stopień ochrony: IP44

Prędkość przesuwu: 13 m/min.

Moment obrotowy: 20 Nm

Napięcie silnika: 24 V

Max. ciężar skrzydła: 600 kg

Max. szerokość skrzydła: 8000 mm

Temperatura pracy: -20° do +60°C

Max. droga przesuwu: 30 m

 

EVO 800 firmy Normstahl – parametry techniczne

Zasilanie: 230 V

Pobór prądu: 1,9 A

Sprawność: 40%

Pobór prądu w stanie spoczynku: 1,1 W

Zasilanie sterowania: 230 V

Stopień ochrony: IP44

Prędkość przesuwu: 11 m/min.

Moment obrotowy: 25 Nm

Napięcie silnika: 230 V

Max. ciężar skrzydła: 800 kg

Max. szerokość skrzydła: 10000 mm

Temperatura pracy: -20° do +60°C

Max. droga przesuwu 30 m

 

Automat EVO 400 firmy Normstahl, cena 2 250 zł netto

Automat EVO 600 firmy Normstahl, cena 2 250 zł netto

Automat EVO 800 firmy Normstahl, cena 2 150 zł netto

 

Producent: Normstahl

Infolinia: 0 801 15 65 60

www.normstahl.pl

Dodaj komentarz