Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Elhurt na Trójmiejskich Targach Pracy

Zbliżające się targi pracy organizowane 17 maja b.r. na Politechnice Gdańskiej są świetną okazją znalezienia praktyk oraz staży dla studentów i absolwentów. Jest to jednocześnie miejsce, gdzie trójmiejska firma Elhurt będzie poszukiwała osób posiadających wiedzę techniczną, którym mogłaby zaproponować pracę w takich działach jak produkcja, zakupy, eksport oraz dział handlowy.

Elhurt nie proponuje bezpłatnych letnich praktyk, lecz płatne staże, po których jest szansa pozostania w firmie oraz realne możliwości rozwoju zawodowego. W tym roku firma już zatrudniła dwóch studentów ostatniego roku Politechniki Gdańskiej oraz Akademii Morskiej.

Dyrektor Elhurtu mówi „Rozwój firmy, w szczególności działu produkcji i zakupów, wymaga ciągłego zwiększenia zatrudnienia. Stawiamy na ludzi młodych, inwestując w absolwentów wyższych uczelni technicznych, w szczególności kierunków elektronika, automatyka i robotyka, dając im możliwości zdobywania doświadczenia i ciekawej pracy.”

20letnie doświadczenie firmy sprawia, iż jest ona stabilnym pracodawcą, który od założenia firmy bardzo rozszerzył swą działalność, a do najważniejszych faktów można zaliczyć: pozyskanie stabilnej grupy kilkuset klientów, budowę głównej siedziby wraz z magazynem oraz własnej fabryki wyposażonej w najnowocześniejszy park maszynowy w Gdańsku, rozpoczęcie produkcji kontraktowej CEM i świadczenie usług montażu elektronicznego, uruchomienie oddziału w Katowicach oraz wdrożenie certyfikatu ISO 9001:2000.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę www.elhurt.com.pl

Dodaj komentarz