Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Elhurt jedną z nielicznych firm polskich na targach Electronica 2010

Na tegorocznych targach elektronicznych w Monachium Elhurt był jednym z kilku polskich wystawców prezentujących swoje oferty dla firm elektronicznych z całego świata.

Electronica to kilkudniowe wydarzenie bardzo dobrze znane w branży elektronicznej. Nie powinno zabraknąć tam żadnej profesjonalnej firmy z dziedziny elektroniki niezależnie od kraju pochodzenia. Targi te odwiedzane są przez osoby z ponad stu krajów zarówno przez producentów jak i dystrybutorów oraz firmy, którym można zlecić produkcję kontraktową. Ponad 70 tysięcy odwiedzających może poznać trendy i innowacje z każdego segmentu branży elektroniki a także znaleźć przyszłych partnerów biznesowych.

Elhurt po raz kolejny był wystawcą na Elektronice, gdzie przede wszystkim starał się pozyskać nowych klientów zagranicznych przedstawiając swoje możliwości produkcyjne i rozszerzoną ofertę o projektowanie PCB. Te targi to jedna z wielu form pozyskania nowych kontaktów biznesowych, spotkań z dotychczasowymi partnerami oraz rozmów z przedstawicielami innych firm. Firma jednocześnie miała okazję by obserwować rozwój branży oraz sprawdzić jak inni postrzegają i oceniają spółkę.

Zastępca dyrektora handlowego firmy Elhurt Marek Korycki mówi: „Uczestnictwo w targach zagranicznych to nie tylko budowanie marki – to przede wszystkim bezpośredni kontakt z klientem, który jest tak ważny w budowaniu relacji biznesowych. Dzięki targom Electronica liczymy na pozyskanie przynajmniej kilku nowych klientów”.

Elhurt jest jedną z polskich firm, która korzysta z dotacji Unii Europejskiej wspierającej działania eksportowe dzięki podpisanej umowie z Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Dodaj komentarz