Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Normstahl Magic 600 i Normstahl Magic 1000 – nowa generacja napędów garażowych

Brama garażowa wyposażona w napęd elektryczny gwarantuje przede wszystkim komfort i wygodę użytkowania. Nowa generacja napędów Magic 600 i Magic 1000 firmy Normstahl została skonstruowana tak, aby brama pracowała szybciej, bez tarcia i hałasu, co zapewnia maksymalne zadowolenie użytkowników.

Sprawdzone rozwiązania spod znaku Normstahl

Nowa generacja napędów Magic firmy Normstahl,  Fot. Normstahl
Nowa generacja napędów Magic firmy Normstahl, Fot. Normstahl

Konstrukcja nowej generacji napędów Magic 600 i Magic 100 firmy Normstahl bazuje na pasku zębatym, który jako przeniesienie napędu, porusza wszystkie rodzaje bram. Zoptymalizowana współpraca napędu i paska powoduje , że napęd przenosi siłę bezpośrednio, z pominięciem przekładni, na koło napędowe. Rozwiązanie to  ogranicza  tarcia i w efekcie brak utraty siły. Warto podkreślić, że koło napędowe zostało wyposażone w łożysko, które zapewnia cichą i lekką pracę. Dodatkowo również drugie kółko paska posiada łożysko, dzięki czemu minimalizuje następne miejsca tarcia i maksymalizuje przeniesienie siły. Co więcej, konstrukcja szyny została zmieniona tak, aby napięcie paska mogło być regulowane po stronie główki napędu. Napęd garażowy Magic 600 i Magic 1000 firmy Normstahl został skonstruowany w taki sposób, by główka napędu, w zależności od potrzeb lub systemu bramy, mogła być zamontowana na kilka sposobów. W przypadku małej głębokości garażu, konstrukcji bramy lub warunków zabudowy, główkę napędu można obrócić o 90 st. lub nawet o 180 st. Rozwiązanie to umożliwia ustawienie automatyki tak, by nie zakłócała ona korzystania z garażu. Warto podkreślić, że automaty Magic różnią się od siebie kilkoma szczegółami technicznymi. Magic 600 osiąga siłę ciągu 600 Newtonów, z kolei Magic 1000 aż 1000 Newtonów. Dodatkowo pierwszy z nich posiada 1 – cyfrowy zmienny wskaźnik, a drugi został wyposażony we wskaźnik 3 – cyfrowy. Napęd garażowy Magic 1000 posiada  również regulację czasu świecenia lampy, oraz funkcję zamknięcia bramy po przecięciu fotokomórki. Cennym udogodnieniem jest także asystent parkowania dołączony do modelu Magic 1000.

Normstahl Magic 600 i Magic 1000 – magia elektroniki

Zarówno napęd Magic 600, jak i Magic 1000 firmy Normstahl zostały wyposażone w wyświetlacz, który pokazuje wszystkie informacje niezbędne dla użytkownika automatyki. Rozwiązanie to ułatwia nie tylko naukę obsługi, programowanie czy kasowanie automatu, ale także informuje, które funkcje lub program jest aktualnie wykonywany. Dzięki temu użytkownik ma wiedzę, co w danym momencie dzieje się z jego bramą. Warto podkreślić, że panel sterowania  napędu posiada jedynie trzy przyciski, za pomocą których przeprowadzana jest obsługa bramy. Przyciski oznaczone są czytelnymi symbolami i łatwo reagują na naciśnięcia. Napędy garażowe Magic 600 i Magic 1000 oferują dodatkowo przydatne funkcje, takie jak:  Backjump,  miękki ruch w kierunku zamykania i otwierania, regulowaną siłę oraz  automatyczne zamykanie bramy. Parametry te, tak ważne dla bezpiecznego funkcjonowania bramy, mogą być ustawiane indywidualnie według potrzeb domowników.

Przydatne dodatki

Korzystając z automatyki garażowej zastanawiamy się czy nasza brama jest

Magic Door Control pozwala precyzyjnie określić, w jakiej pozycji znajduje się brama, Fot. Normstahl
Magic Door Control pozwala precyzyjnie określić, w jakiej pozycji znajduje się brama, Fot. Normstahl

otwarta, a może tylko częściowo zamknięta? Wątpliwości te rozwieje Magic Door Control, nowość w ofercie firmy Normstahl, który pozwala precyzyjnie określić, w jakiej pozycji znajduje się brama i, w razie potrzeby, ją zamknąć lub otworzyć. Wskaźnik pozycji bramy funkcjonuje jak nadajnik, dlatego też montaż nie wymaga połączenia kablowego. Oznacza to, że na jego zakup możemy zdecydować się nawet po zamontowaniu bramy. Warto także wspomnieć, że automatyka firmy Normstahl daje możliwość radiowego sterowania nie tylko bramą garażową, ale także bramą wjazdową, systemem alarmowym czy oświetleniem podjazdu. Zautomatyzowany system pozwala z odległości kilkudziesięciu  metrów otworzyć bramę i dzięki temu znacznie skrócić czas wjazdu samochodu do garażu. Rozwiązanie to zapewnia nie tylko wygodę, ale również podnosi bezpieczeństwo użytkowników.

Napęd bramy garażowej to przede wszystkim wygoda i uproszczenie codziennego życia. Jednak w przypadku wyboru automatyki warto brać pod uwagę nie tylko komfort, ale także najwyższej jakości rozwiązania techniczne. Nowe napędy garażowe Magic 600 i Magic 1000 firmy Normstahl łączą w sobie inteligentne funkcje zapewniające satysfakcję użytkowania. Dodatkowo ultranowoczesny design automatu wprowadzi do naszego garażu powiew technologii XXI wieku.

Napęd do bramy garażowej Magic 600 firmy Normstahl, cena brutto 1156,20 PLN

Napęd do bramy garażowej Magic 1000 firmy Normstahl, cena brutto 1537,50 PLN

Infolinia: 0 801 15 65 60, www.normstahl.pl

Dodaj komentarz