Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Panel LED do domu i biura

Ofertę paneli oświetleniowych firmy epiLED uzupełnił nowy model o wymiarach 20×20 cm. Obudowa tego panelu – w odróżnieniu od poprzednich – to jeden element z aluminium anodowanego.

Nowy model posiada jednoelementową ramkę, która zapewnia zwartość kwadratowej konstrukcji. Płaska obudowa ma zaledwie 1,8 cm. Zaokrąglone kanty oraz zastosowane aluminium anodowane nadają panelowi estetyczny wygląd. To wszystko sprawia, że idealnie nadaje się on do zabudowy w płytach gipsowo-kartonowych. Montaż ułatwiają dołączone do zestawu specjalne sprężynki mocujące. Wystarczy wykroić odpowiedni otwór i włożyć panel, a sprężynki same zahaczą się o płytę.

Niewielkie wymiary i prosty montaż to nie jedyne zalety produktu. Po wyjęciu z opakowania jest on od razu przystosowany do pracy z napięciem 24V DC/230V AC. Zastosowane diody LED SMD zapewniają światło o dużej i – przede wszystkim – jednostajnej jasności na całym panelu. Odpowiednia konstrukcja natomiast powoduje, że użytkownik nie widzi poszczególnych punktów źródła światła.

W porównaniu z konwencjonalnymi źródłami światła panel LED jest rozwiązaniem energooszczędnym. Pobór mocy nowego modelu to jedynie 9W. Produkt nie wydziela substancji szkodliwych i nie powoduje uporczywego efektu migania, zapewniając duże oszczędności energii elektrycznej.

Panel LED 20×20 cm dostępny jest zarówno w kolorze białym, jak i w specjalnej wersji RGB. Dołączony do zestawu sterownik umożliwia wybór jednego z dostępnych kolorów: czerwonego, niebieskiego, zielonego, żółtego, cyjanu czy fioletowego. Możliwa jest również płynna zmiana między kolorami. W ten sposób światłem uzyskanym z panelu LED można akcentować elementy pomieszczenia oraz tworzyć kolorowe efekty świetlne.


Dodaj komentarz